Vize

Kanada’ya Vize Başvurusu eksiksiz olarak KANADA KÜLTÜR MERKEZİ ile Kanada KONSOLOSLUĞU arasında GÜVENLE yapılmaktadır !!!

Kanada’ya Vize işlemleri ve Kanada Vizesi Başvuru Formunun doldurulması ile kişisel olarak uğraşmak ve bunların, bir çok prosedürünü en baştan öğrenmek, ve bunları tamamlamak bayağı bir zahmet gerektirmektedir. Özellikle daha önce böyle bir tecrübeniz yoksa, yanlış yapma ve kendinizi tekrarlama ihtimaliniz de oldukça yüksektir. O nedenle size, konusunda uzman olarak faaliyette bulunan Kanada Kültür Merkezini kullanmanızı kesinlikle öneriyoruz. Vize danışmanlık hizmetimiz ile ilgili tüm detaylar için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Sizlere vize başvuru hizmetimizle yardımcı olmak bizi memnun edecektir.

 NOT:

Kanada’ya Vize Başvurusu , Kanada Kültür Merkezi ileKanada KONSOLOSLUĞU arasında ANKARA’ya gitmenize gerek kalmadan merkezimizde Türkiye’nin bütün şehirlerine yönelik yapılmaktadır. Kanada Konsolosluğu İstanbul şubesi sadece Kanada Vatandaşı olan kişilere hizmet vermektedir.

Vize Başvurunuzu bizimle yaptığınız taktirde Bütün tercüme edilmesi gereken evraklar ( İngilizce ve Fransızca) merkezimizde ücretsiz olarak yapılacaktır.

Kanada Öğrenci Vizesi, Kanada Göçmenlik Vizesi, Çalışma yada Ziyaretçi Vizesi (Turist Vizesi) işlemleri için randevu almanız gerekmektedir.

Kanada Vizesi randevusu için

Vize Sekreterliğimiz ile iletişime geçiniz.

 

info@kanadakulturmerkezi.com

0 212 252 90 35-36

One Comment

  1. RESUL ARI
      Ocak 11, 2016 at 11:02 PM

    SN. Yetkili,
    Daha once size yazdim. Caved alamadim. Oglum Kanada da yasiyor ve orada universitede bolum baskani. 1995 yilindan bu yana Kanada ya gitmekteyiz. Halen 20 mart 2016 tarihine kadar vizemiz vardi. Yeni pasaport cikartigimdan vize almam gerekiyor. Izmit/Kocaelinde oturuyorum.gerekli evraklari hazirladim bana randevu vererek islemleri yapmamiza yardimci olurmusunuz. 22 martta ucusum var telefonum 05324866782

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*