Kanada Vizesi

Kanada’ya Vize Başvuruları eksiksiz olarak KANADA KÜLTÜR MERKEZİ ile Kanada KONSOLOSLUĞU arasında Ankara’ya Gitmenize Gerek Kalmadan ADRESİNİZE TESLİM olarak GÜVENLE yapılmaktadır.

 

Kanada’ya Vize işlemleri ve Kanada Vizesi Başvuru Formunun doldurulması ile kişisel olarak uğraşmak ve bunların, bir çok prosedürünü en baştan öğrenmek, ve bunları tamamlamak bayağı bir zahmet gerektirmektedir. Özellikle daha önce böyle bir tecrübeniz yoksa, yanlış yapma ve kendinizi tekrarlama ihtimaliniz de oldukça yüksektir. O nedenle size, konusunda uzman olarak faaliyette bulunan Kanada Kültür Merkezini kullanmanızı kesinlikle öneriyoruz. Vize danışmanlık hizmetimiz ile ilgili tüm detaylar için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Sizlere vize başvuru hizmetimizle yardımcı olmak bizi memnun edecektir.

Kanada Vizesi
Kanada Vize İşlemleri

 

Kanada Vizesi Almak İçin Doğru Adres - Kanada Kültür Merkezi
Kanada Vizesi Almak İçin Doğru Adres – Kanada Kültür Merkezi

NOT:

Kanada’ya Vize Başvurusu , Kanada Kültür Merkezi ile Kanada KONSOLOSLUĞU arasında ANKARA’ya gitmenize gerek kalmadan merkezimizde Türkiye’nin bütün şehirlerine yönelik yapılmaktadır. Kanada Konsolosluğu İstanbul şubesi sadece Kanada Vatandaşı olan kişilere hizmet vermektedir.

Vize Başvurunuzu bizimle yaptığınız taktirde Bütün tercüme edilmesi gereken Kanada vizesi için gerekli evraklar ( İngilizce ve Fransızca) merkezimizde ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Kanada Öğrenci Vizesi, Kanada Göçmenlik Vizesi, Çalışma yada Ziyaretçi Vizesi ( Kanada Turist Vizesi) işlemleri için randevu almanız gerekmektedir.

 

Kanada Vize Başvurusu
Kanada Vize Başvurusu

RANDEVU İÇİN

Vize Sekreterliğimiz ile iletişime geçiniz.

info@kanadakultur.com.tr

0 212 252 90 35-36

Not: Pasaportlarınızı ister Merkezimizden isterseniz direk olarak adresinize teslim alabilirsiniz

 

info@kanadakulturmerkezi.com


Kanada Vize İşlemleri

5 Comments

 1. YILMAZ ERGÜN
    Mart 12, 2016 at 11:03 AM

  sigortali calisanim kanadaya gezi amacli gitmek istiyorum

  1. Hasan özer
     Temmuz 7, 2016 at 3:17 PM

   Maddi durumu gösteren evrakları sunarak başvuru yapabilirsiniz. http://www.kanadavizemerkezi.com adresinden gerekli bilgileri alabilirsiniz.

 2. Pingback: Kanada Asgari Ücret - Güncel * | Kanada Kültür Merkezi

 3. Pingback: Kanada'da En İyi Dil Okulları | Kanada Kültür Merkezi

 4. Pingback: Çalışanlar İçin Kanada Vizesi | Kanada Kültür Merkezi

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*