Kanada Göçmenlik Başvuru

Son yıllarda ilginin oldukça fazla arttığı Kanada , her yıl on binlerce göçmen başvurusu almaktadır. Kanada göçmenlik başvuru işlemlerinde adımlar oldukça dikkatli atılmalı , danışmanınız sizi doğru yönlendirmelidir.

Kanada Göçmenlik Başvurusu Nereden Yapılır

Kanada göçmenlik başvuru işlemleri ülkemizde Kanada’ya özgü tek kuruluş olan Kanada Kültür Merkeziyle gerçekleştirilmektedir.

Danışmanlarımızın yapacağı testlerin hemen ardından , uygunluk kontrolü yapmaktadır. Bunun amacı ; Kabul edilme ihtimali düşük bir insanın başvuru yapıp , hem maddi hemde manevi anlamda yorulmasını engellemektir.

Başvuru yaptığınızda danışmanlarımız Kanada’ya göçmen olarak gitmenin en hızlı ve en kolay yollarını size bildirmektedirler.

Sizlerde , Kanada göçmenlik hakkında bir uzmanda bilgi almak , daha doğrusu Kanada’ya gitmek için merkezimizle iletişime geçebilirsiniz. Bir telefon uzağınızdayız.

 

3 Comments

 1.   Temmuz 25, 2016 at 12:50 AM

  Merhabalar,
  Oglumu geçen yıl 1 Kasım 2015 yilinda üniversite hazırlık için Vancouver’da ilaç international patwey programı icin gönderdik. Hazirlik okulu 30 eylül 2016 da bitiyor. Universiteye Kanada’da devam etmesini istiyoruz.
  5-18 Temmuz arasi ziyaretine gittik ve yasadigi okudugu şehri cok sevdik.Oglumuzun eğitimine Kanada’da devam etmesini istiyoruz.
  Biz Türkiye’de 1997 yilindan beri girişimci olarak kendi işimizi yapıyoruz.
  2011 yılında ise Amerika merkezli Spar international (sparinc) Türkiye ortağiyiz . Kanada’da oglumuz okudugu için orda yasamak ve girişimci olarak iş yapmak istiyoruz. Türkiye’de kendimize ait 3 Şirketimiz (biri Amerika ortaklığı olan) var.Merkez ofisi İstanbul’da. Mülkiyeti yine bize ait.Ankara ve Izmir’de bolge ofisi olan.5 adet araç filosu, 50 nin uzerinde çalışan personeli ve part time calisan yıllık ortalama 500 personeli.
  Kanada’ya göçmenlik başvurusu yapmak istiyoruz .Süreç ve basvuru ile ile ilgili sizden bilgi almak istiyoruz.
  Ulkemizde 16 Temmuz’da gerçekleşen darbe girisimi sonrası büyük tedirginlik yaşıyoruz. Çünkü alevi mezhebine mensup bir aileyiz.
  Konuyla ilgili geri dönüşünuzu önemle arz ediyoruz.

 2.   Temmuz 25, 2016 at 10:50 AM

  Merhabalar,

  25 Temmuz Pazartesi günü saat 12:30-13:00 arası ofisinizi ziyaret etmek istiyorum, uygun mudur?

  Telefon: 0533 607 94 11

 3. ali özgür ketenci
    Ağustos 1, 2016 at 3:42 PM

  Merhabalar;

  Kanada’ya ailemle yerleşme fikrimiz var. Puanlama sistemini kendim geçersem ailemi’de (18 yaşından küçük iki çocuğum ve eşim)getirebiliyor muyum yanımda. Teşekkürler.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*