Kanada da yaşam farklıdır. Nerede yaşadığınıza göre yaşam koşullarınız değişecektir. Kanada da her bölgede yemekler farklıdır aslında aynıdır ama farklı yapıldığına şahit olacaksınız.

Kanada da Yemekler ;

Kanada da yemeklerin çoğu sosludur. Yemeklerim,Fransız yemeklerine benzediğini söylememiz yanlış olmaz. Yemekler aynıdır ama soslar her bölgede değişmektedir.

Kanada da Eğitim ;

Kanada yabancılar eğitim için seçtiği ülkelerden birisidir. Bunun sebebi oradaki eğitimin kalitesidir. Eğitim Kanada vatandaşlarına ücretsiz olmakla beraber yabancılara ücretlidir. Ücretler bölgelere ve  eyaletlere göre değişiklik göstermektedir.

Kanada da Yaşam ;

Kanada da yaşam Türkiye’den çok farklıdır. Sınıf ayrımı yoktur. Patronunuzla kendinizi akşam yemeğinde bulursanız şaşırmayın. Yemekler oldukça ucuzdur, ulaşımsa kar yağışının yoğun olduğu günlerde bile kusursuzdur. Kanada da yaşam bir çok ülkeden farklıdır desek yalan olmaz.

Sizlerde Kanada hakkında detaylı bilgi almak isterseniz merkezimizle iletişime geçebilirsiniz. Kanada da yaşam düşündüğünüz kadar zor değil!