Kanada’ya Eğitim, Göçmenlik ve Kanada Vizesi başvurularında Kanada ve Türkiye’nin lider organizasyonu olan Kanada Kültür Merkezi’ne hoş geldiniz.

Kanada Kültür Merkezi, Kanada kültürünün tanıtımı, bilgi ve ekonomisinin gelişimine katkıda bulunmak isteyen bir organizasyon olup yüksek standartlarda yaşam ve eğitim imkanı sunan Kanada’nın kültürel alanlarda tanıtımını hedeflemektedir. Kanada kültürünü, Kanada eğitimini ve Kanada’ya göçmenliği tanıtan, eğitim, yerleşim ve ziyaret amacıyla Kanada’ya gitmek isteyen herkese danışmanlık hizmeti sunmaktadır. 

Başlıca Hizmetlerimiz

 – Kanada Dil Okulları Başvuruları

– Kanada Lise Eğitimi ve Kanada Lise Başvuruları

– Kanada ‘ya Özel Üniversite ve Kanada Devlet üniversite başvuruları

– Kanada’ya  Yaz Okulu Başvuruları

– Türkiye’de Özel İngilizce ve Fransızca Dersleri

– IELTS, TOEFL, DELPH Sınavlarına Özel Hazırlık Dersleri

– Kanada Göçmenlik Danışmanlığı

– Kanada  Öğrenci ve Turist Vizesi Başvuruları

Bilindiği gibi Kanada büyüme ve gelişimini, sahip olduğu çok uluslu göçmen nüfusa borçlu olan bir ülke konumundadır. Nitelikli nüfus, nitelikli yatırımcı, nitelikli işgücü ve tüketici artışı poltikasından yola çıkarak nitelikli bir göçmen alımı yapan Kanada, sürekli gelişen ekonomisi ve binlerce yeni iş alanı ile göçmenlere yeni bir hayat vaad etmektedir.

Son 7 yılda Kanada’ya giden öğrenci ve göçmen sayısında oldukça büyük artışlar söz konusudur, bu artış son dönem istatistiklerde %52 oranındadır. Kanada, ekonomik ve kaliteli eğitim almak isteyen herkes tarafindan popüler bir seçenek haline gelmektedir. Türk ögrenciler Kanada’da öncelikle lisans, yüksek lisans eğitimi ve dil eğitimi almak amacıyla başvurmaktadır. Bunun yanında lise ve sertifika programlarını tercih eden öğrencilerin sayısı da hızla artmaktadır.

Unutmayın !!! Kanada Kültür Merkezi, Kanada’daki yeni hayatınıza ve projelerinize köprü olmak için oluşturulmuş bir organizasyondur.

KANADA KÜLTÜR MERKEZİ’NİN MİSYONU

Türk ve KANADA  toplumları arasında süregelen ilişkileri daha da geliştirmek ve her iki toplumun bireylerinin birbirlerini iyi tanımasını ve anlamasını sağlayacak ortam yaratmak.

KANADA KÜLTÜR MERKEZİ’NİN VİZYONU

KANADA Kültür Merkezi  , Türk ve KANADA toplumları arasında bir geçiş kapısı olmayı amaçlayan bir kuruluştur. KANADA Kültür Merkezi ,eğitim, sanat, iş yapma imkânları ve sosyal faaliyetlerin geniş çaplı kullanımı ile özellikle her iki toplumun nüfuz sahibi ve gelecekte nüfuz sahibi olabilecek şahsiyetleri arasında ortak ilgi alanları, karşılıklı anlayış ve dostluğu geliştirecek kaliteli bir ortam yaratacaktır.

KANADA KÜLTÜR MERKEZİ’NİN TEMEL DEĞERLERİ

1. Her İki Kültür Tarafından Kabul Görmüş Mükemmellik Standartları
2. Merkez Hizmetlerinde Müşteri Memnuniyeti
3. Faaliyetlerin, Programların ve Yöntemlerin Sürekli
Değerlendirilmesi ve Geliştirilmesi
4. Finansal Olarak Bağımsız Bir Kuruluş


Kanada`da Dil okulu fiyatları (Kanada Yurtdışı Eğitim programları olan Kanada’da İngilizce ve Kanada’da Fransızca) ,Kanada’da lise, Kanada üniversite başvurusu, Kanada’da master, Kanada’da doktora, Kanada Göçmenlik Başvurusu, Kanada’da Çalışma İzini , Kanada Vize Başvurularınızla beraber merkezimizde Yabancı Dil Kursu ( İNGİLİZCE, FRANSIZCA, TOEFL, IELTS ) eğitimi almak icin bizimle temasa geçiniz.

info@kanadakulturmerkezi.com

RANDEVU İÇİN HEMEN ARAYIN !

0 212 252 90 35-36